Pledge Multi Surface Jasmine univerzální čistič ve spreji 250 ml

Neohodnoceno
 
 

Univerzální čistič povrchů ve spreji. Vhodný na dřevo, sklo, kovy, kamenné povrchy. Vytváří lesk beze šmouh a má příjemnou vůni. Odstraní až 90% alergenů v prachu.

Pro velkoobchodní ceny nás neváhejte kontaktovat.

Dostupnost Na dotaz
Běžná cena 69 Kč
Ušetříte 20 Kč (–29 %)
49 Kč
Kód produktu 2166
Kategorie Úklidové prostředky
Položka byla vyprodána...
 
Pledge Multi Surface Jasmine Univerzální čistič ve spreji 250 ml

Univerzální čistič povrchů ve spreji. Vhodný na dřevo, sklo, kovy i kamenné povrchy. Není vhodný na plazmové LCD obrazovky. Vytváří lesk beze šmouh a má příjemnou vůni. Zvyšuje přirozený lesk, odstraňuje otisky prstů. Odstraní až 90% alergenů v prachu. Obsahuje antistatické složky, které zabraňují opětovnému usazování prachu.

Návod k použití: Před použitím dobře protřepejte. Láhev držte ve svislé poloze, mírně nakloněnou, přibližně ve vzdálenosti 15 cm směrem k  čištěnému povrchu nebo nastříkejte na hadřík a hned otřete. Výsledek můžete zdokonalit tím, že místo vyleštíte měkkým hadříkem do sucha. Nepoužívejte na podlahy, mohl by způsobit uklouznutí. Vždy před použitím otestujte na nepatrném kousku čištěné plochy, aby byla zajištěná snášenlivost přípravku s čištěným povrchem. Nevhodný na dřevo bez povrchové úpravy.

Uchovávejte mimo dosah dětí. Nevdechujte. Používejte jen v dobře odvětrávané místnosti. Nádobka je pod tlakem. Nevystavujte slunečnímu záření a teplotám nad 50°C. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo na žhavé předměty. Uchovávejte mimo dosah zdrojů zapálení - Zákaz kouření. Ani vyprázdněnou nádobku neprorážejte a nevhazujte do ohně. 12% náplně je hořlavých.

Objem - 250 ml

made_in_germany_web

Obejm 250 ml
Původ Anglie
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.