Waschkönig Oxy Kraft Weiss gelové bělidlo a odstraňovač skvrn 1,5 l

Neohodnoceno
 
Akce Efekt lupa
 

Gelový odstraňovač skvrn na bílé prádlo s bělicím účinkem. Waschkonig Oxy Kraft obsahuje aktivní kyslík, který krásně vyběluje prádlo a intenzivně působí na zaschlé a odolné skvrny na prádle.

Pro velkoobchodní ceny nás neváhejte kontaktovat.

Dostupnost Na objednávku do 3 dnů
Běžná cena 149 Kč
Ušetříte 64 Kč (–43 %)
85 Kč
Kód produktu 1217
Značka Clovin Germany GmbH
Kategorie Prostředky na fleky
Položka byla vyprodána...
 

Waschkönig Oxy Kraft Weiss gelové bělidlo a odstraňovač skvrn 1,5 l

Waschkonig Oxy Kraft obsahuje aktivní kyslík, který krásně vyběluje prádlo a intenzivně působí na zaschlé a odolné skvrny na prádle. Velmi účinný na skvrny od kávy, čaje, džusu, vína, trávy, bláta, ovoce, zeleniny, coly, inkoustu apod. Vhodné pro bílé prádlo. Vhodný pro praní, namáčení i ruční praní. Neobsahuje chlor, čímž se stává šetrný pro vaše prádlo. Nepoužívejte na vlnu, hedvábí a kůži.

Použití:
- praní: 1 odměrku přidejte k běžnému pracímu prostředku, pro zaschlé skvrny použijte 2 odměrky
- namáčení: přidejte 1 odměrku na 4 L teplé vody (max 40°C), pro zaschlé skvrny 2 odměrky, barevné prádlo namáčejte cca 1 hodinu bílé prádlo cca 5 hodin, po skončení máčení prádlo vyperte obvyklým způsobem
- pro rychlou eliminaci skvrny přidejte 1 odměrku odstraňovače skvrn do 0,5 l teplé vody (max 40°C) a čištěnou část nechte cca 30 min máčet. Poté prádlo vyperte obvyklým způsobem.

Upozornění: dráždí oči, skladujte mimo dosah dětí. Při zasažení očí okamžitě omyjte velkým množstvím vody. Při požití nevyvolávejte zvracení, dítěti hrozí nebezpečí vdechnutí vytvořené pěny, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení. Roztok odstraňovače skvrn a vody nenechávejte v uzavřené nádobě - unikající kyslík může vést k prasknutí nádoby.

Objem - 1,5 l

made_in_germany_web

Značka Waschkönig
Objem 1,5 litru
Původ Německo
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.